+90 232 276 87 87 - 0554 964 75 81
  Doruk Ambalaj Baskılı Poşet
  Firmanıza Özel 10 Kg ve 150 Mağaza Poşeti - Hışır Market Poşeti Yapıyoruz
  Baskılı Poşet

  Baskılı Poşet

  Baskılı Poşetçeşitleri ihtiyaçlara göre şekillenmektedir. Kısaca çeşitleri, saplı baskılı poşetler, takviyeli baskılı poşetler, yumuşak saplı baskılı poşetler. Baskılı poşetlerin imalatında alçak yoğunlukla polietilen ve yüksek yoğunluklu polietilen ekstrüzyon işlemleri kullanılarak; müşterilerin aradıkları değer ve ebatlarda poşetler son aşamada kesilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Tercihe göre baskılı poşetler çift taraflı baskılı olarak da yapılırken doğaya zarar vermeyen doğa dostu ürün ve hammadde kullanımı tercih edilmelidir.

  Baskılı poşetler genellikle kırtasiye, ayakkabı mağazası, tuhafiye dükkânları gibi işletmelerde kullanılmaktadır. 20×30, 26×38, 33×45, 40×50, 50×60 ve 60x70cm ölçüler tercih edilmektedir. Genellikle çift tarafında baskılı olur. Takviyeli baskılı poşetler ise saplı baskılı poşetlerin aynısıdırlar. Farkları el tutamaçlarında takviye malzeme vardır. Bu sayede daha ağır ve kaba malzeme ve ürünler taşınabilmektedir.

  Yumuşak saplı baskılı poşetlerin el tutamaçları eklenme yoluyla poşetle bütünleştirilmiştir. Tutamaçları farklı malzemeden de üretilebilmektedir.
  Baskılı poşetlerin işletmelere olan maliyeti ise çok ekonomiktir.

  Open chat
  1
  Scan the code
  Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
  Call Now Button Baskılı Poşet Poşet Baskı Baskılı Poşet İzmir